Apetit piknik 2015

Apetit piknik 2015:
- Se uskuteční v sobotu 20.6.2015 v Praze
- Největší kulinářský a farmářský trh organizovaný v České republice
- Letos se Apetit piknik v Praze uskuteční již popáté
- Jedinečná událost, kterou každoročně navštíví tisíce rodin 
(více, než 18tis. návštěvníků v roce 2014)

Co je potřeba pro přihlášení na Apetit piknik udělat:
- KROK 2 - po potvrzení registrace emailem se přihlaste, z akcí vyberte Apetit piknik 2015 a vložte vaši nabídku prostřednictvím systému, tu poté odešlete
- KROK 3 - k nabídce přiložte potřebné podkladové materiály reprezentující vaši nabídku (např. fotky vašich produktů, leták apod.)

Co získáte:
- Jedinečnou možnost prodávat výrobky až 20 000 návštěvníkům
- Stánek o rozměrech min. 2 x 2,5 m na Apetit pikniku
- Slevový kupon s vaší nabídkou v časopise
- Uvedení vašeho prodejního stánku v adresáři časopisu Apetit (příloha Apetit piknik)
- Uvedení vašeho prodejního stánku na microsite apetitpiknik.cz (od 15.4.2015)

Registrovat se můžete od 6.2. do 27.3.2015. Redakce časopisu Apetit si vyhrazuje právo vybrat farmáře a kulináře na základě přijatých registrací. O výběru redakce vás budeme informovat nejpozději 8.4.2015.

Pro úspěšné přihlášení je potřeba se nejdříve registrovat do systému, vyčkat na potvrzovací mail a poté můžete pokračovat v registraci vašeho prodejního stánku na Apetit pikniku 2015. Po přihlášení je potřeba vložit nabídku a vyplnit potřebné údaje. Po uložení nabídky je možné vložit přílohy pod záložkou "Podkladové materiály".

Co je potřeba pro přihlášení na Apetit piknik udělat:
KROK 2 - po potvrzení registrace emailem se přihlaste, z akcí vyberte Apetit piknik 2015vložte vaši nabídku prostřednictvím systému, tu poté odešlete
KROK 3 - k nabídce přiložte potřebné podkladové materiály reprezentující vaši nabídku (např. fotky vašich produktů, leták apod.)


Registrovat se můžete od 6.2. do 27.3.2015. Redakce časopisu Apetit si vyhrazuje právo vybrat farmáře a kulináře na základě přijatých registrací. O výběru redakce vás budeme informovat nejpozději 8.4.2015.

Pro úspěšné přihlášení je potřeba se nejdříve registrovat do systému, vyčkat na potvrzovací mail a poté můžete pokračovat v registraci vašeho prodejního stánku na Apetit pikniku 2015. Po přihlášení je potřeba vložit nabídku a vyplnit potřebné údaje. Po uložení nabídky je možné vložit přílohy pod záložkou "Podkladové materiály".

Apetit piknik v roce 2014:
- Apetit piknik se uskutečnil v sobotu 21.6.2014 na Karlínském náměstí
- V průběhu celého dne navštívilo Apetit piknik přes 18 000 návštěvníků (o 3 000 lidí více, než v roce 2013)
- Stánků kulinářů, profesionálních prodejců a partnerů bylo celkem 111
Apetit pikniku byl promován prostřednictvím rozsáhlé mediální kampaně v rádiu, deníku Metro, cross promem v titulech Burda Media, outdoorovými plakáty, letáčky, přílohou v červnovém čísle časopisu Apetit, na facebookových a internetových stránkách časopisu Apetit i z jiných webových portálů. Veškeré aktuální informace, včetně programu, byly uvedeny také v piknikových novinách, které byly zdarma distribuovány v místě konání. 


Dokumenty ke stažení


Narazíte-li na problém při práci se systémem, případně máte-li
nějaký dotaz, kontaktujte nás prosím na adrese akce@burda.cz